Anunț achiziție publică

Organizația Caritas a Diecezei Satu Mare așteaptă oferte pentru confecționarea unei plăci billboard.

ANUNȚ ACHIZIȚIE PUBLICĂ

Date identificare autoritate contractantă:

Asociatia Organizatia Caritas a Diecezei Satu Mare cu sediul în localitatea Satu Mare, Str. Luko Bela nr. 15, cod poștal 440061, județul Satu Mare, telefon: 0261-710464, fax: 0261-712011, e-mail: caritas@caritas-sm.ro

ANUNȚ:

Denumire contract: Furnizare placă billboard

Data și ora limită de depunere a ofertelor – 12.07.2022 ora 16

Tip anunț: achiziție directă

Cod CPV- 22462000-6- materiale publicitare

Valoarea estimată a achiziției- 1039,13 lei fără TVA

Denumire achiziție - Furnizare placă billboard, element de identitate vizuală pentru achiziția de mijloc fix, în cadrul proiectului Conexiune Interetnică, în cadrul Proiectului RO2020/ ACF_A8_MM_19 finanțat în cadrul Programului Active Citizens Fund România parte a Granturilor SEE și Norvegiene 2014 – 2021

Finalizarea  achizitiei se va face prin emiterea comenzii ptr. produsul solicitat.

Termen de plată: în termen de maxim 30 de zile de la data facturării.

Locul de livrare: loc. Turulung, str. Principală nr.7/A

Valabilitatea ofertei: 30 zile.

Specificații tehnice:

-        Dimensiune - 305x150 cm

-        Material- compozit 3mm Al/PVC/Al

-        Inscripțíonare – prin digital prin laminare de protecție UV

Condiții de participare:  Pot participa toți operatorii economici interesați indiferent dacă dețin sau nu cont în SICAP. Oferta se depune  prin e-mail la adresacaritas@caritas-sm.ro  conform specificațiilor tehnice.

Oferta se exprimă în lei fără TVA și este ferma pe toată perioada de valabilitate a contractului de achiziție publică. Nu se acceptă oferte alternative.

Criteriul de atribuire: „prețul cel mai scăzut”.

Alte informații: Prezentarea ofertei

Oferta se elaborează  și se transmite prin e-mail la adresa: caritas@caritas-sm.ro pana in data de  12.07.2022, orele 16.

Adresa la care se depun ofertele: Asociatia Organizatia Caritas a Diecezei Satu Mare str. Luko Bela nr.15,  județul Satu Mare, telefon: 0261-72011 e-mail: caritas@caritas-sm.ro

Autoritatea contractantă nu răspunde pentru ofertele depuse la o altă adresă decât cea stabilită.

Oferta depusă după data limită de depunere a ofertelor și după ora stabilită nu vor fi luate în considerare la evaluarea ofertelor.

Eventualele informații suplimentare sau clarificări se pot solicita  prin  e-mail  caritas@caritas-sm.ro

Sursa de finanțare: finanțat prin Programului Active Citizens Fund România parte a Granturilor SEE și Norvegiene 2014 – 2021.

Responsabil achiziții publice
Maroscsak Persida

Responsabil finanaciar
Varga-Bressel Gabor

Manager proiect
Boros Ioan

Descarcă anunțul achiziție publică format pdf.:

Lucrăm împreună pentru o Europă verde, competitivă și incluzivă.

Proiectul este derulat de Asociația Organizația Caritas a Diecezei Satu Mare în parteneriat cu Primăria Comunei Turulung și Școala Gimnazială Turulung și beneficiază de o finanțare în valoare de 148.000 euro, prin programul Active Citizens Fund România, finanțat de Islanda, Liechtenstein și Norvegia prin Granturile SEE 2014-2021. Conținutul acestui website nu reprezintă în mod necesar poziția oficială a Granturilor SEE și Norvegiene 2014-2021; pentru mai multe informații accesați www.eeagrants.org. Informații despre Active Citizens Fund România sunt disponibile la www.activecitizensfund.ro.