Termeni și condiții utilizare site

Pagina web www.caritas-satumare.ro este proprietatea Asociației Organizația Caritas a Diecezei Satu Mare. Utilizarea acestei pagini presupune acceptarea următorilor termeni și condiții.

Scopul paginii web

Prezenta pagină web a fost creată pentru a oferi informații utile și transparente despre activitatea socială a Asociației Organizația Caritas a Diecezei Satu Mare, în calitate de furnizor de servicii sociale acreditat și organizație de utilitate publică.

Sigla organizației

Sigla Asociației Organizația Caritas a Diecezei Satu Mare este proprietatea Asociației Organizația Caritas a Diecezei Satu Mare și nu poate fi copiată sau reprodusă fără permisiunea scrisă a acesteia.

Conținutul paginii web

Informațiile și materialele publicate pe acest site pot fi copiate sau reproduse numai cu menționarea sursei (Asociația Organizația Caritas a Diecezei Satu Mare).
Fotografiile publicate pe acest site pot fi utilizate numai cu acordul scris prealabil al Asociației Organizația Caritas a Diecezei Satu Mare.

Politica de confidențialitate

Pentru consultarea documentului click aici.

Pentru consultarea documentului click aici.