Anunț achiziție prin procedură proprie

Asociația Organizația Caritas a Diecezei Satu Mare așteaptă oferte pentru furnizare de servicii catering.

ANUNȚ ACHIZIȚIE PRIN PROCEDURĂ PROPRIE

Date identificare autoritate contractantă:

Asociatia Organizatia Caritas a Diecezei Satu Mare cu sediul în localitatea Satu Mare, Str. Lükő Béla nr. 15, cod poștal 440061, județul Satu Mare, telefon: 0261-710464, fax: 0261-712011, e-mail: caritas@caritas-sm.ro

ANUNȚ:

Denumire contract: Furnizare servicii catering

Data și ora limită de depunere a ofertelor – 07.04.2022, ora 16

Tip anunț: achiziție prin procedură proprie

Tip contract: furnizare servicii

Cod CPV: 55520000-1 Servicii de catering

Valoarea estimată a achiziției: 7.339,45 lei fără TVA;

Caiet de sarcini: se atașează Caietul de sarcini în format PDF

Descriere contract: Furnizare servicii de catering pentru derularea proiectului „Implicat și activ la vârsta înțelepciunii”, cod SMIS 126650 aprobat în cadrul programului POCU- Program  Operațional Capital Uman.

Condiții referitoare la contract:

Finalizarea  achizitiei se va face prin incheierea contractului de achiziție.

Termen de livrare: data stabilită în contract.

Termen de plată: în termen de maxim 30 de zile de la data facturării.

Locul de livrare: loc. Satu Mare

Valabilitatea ofertelor: 30 de zile.

Condiții de participare: Pot participa toți operatorii economici interesați indiferent dacă dețin sau nu cont în SICAP. Oferta se depune prin e-mail la adresa caritas@caritas-sm.ro conform prevederilor caietului de sarcini atașat. Oferta se exprimă în lei fără TVA și este ferma pe toată perioada de valabilitate a contractului de achiziție publică.

Criteriul de atribuire: „prețul cel mai scăzut”.

Alte informații: Prezentarea ofertei

Oferta se elaborează și se transmite prin e-mail la adresa: caritas@caritas-sm.ro până în data de 07.04.2022, ora 16.

Adresa la care se depun ofertele: Asociatia Organizatia Caritas a Diecezei Satu Mare str. Luko Bela nr. 15,  județul Satu Mare, telefon: 0261-72011 e-mail: caritas@caritas-sm.ro

Autoritatea contractantă nu răspunde pentru ofertele depuse la o altă adresă decât cea stabilită.

Oferta depusă după data limită de depunere a ofertelor și după ora stabilită nu vor fi luate în considerare la evaluarea ofertelor.

Eventualele informații suplimentare sau clarificări se pot solicita prin e-mail  caritas@caritas-sm.ro

Sursa de finanțare: finanțat prin Programul Operațional Capital Uman, conform contractului de finanțare nr.POCU/436/4/4/126650- Fonduri nerambursabile FSE, fonduri nerambursabile din bugetul national.

Responsabil achiziții publice
Maroscsak Persida

Responsabil financiar
Czikai Ida