Köszöntötték a születésnapjukat ünneplő klubtársakat

Ezúttal a decemberi és a januári hónap szülöttei kaptak egy-egy szál fehér szekfűt.

A Szatmári Egyházmegyei Caritas Szervezet szatmárnémeti Reménység Központját látogató nyugdíjasok a január 17-én, szerdán megtartott pótszilveszter keretében köszöntötték a decemberben és januárban született klubtársaikat. Az ünnepelteknek járó hagyományos fehér szekfűt és nagyon sok jókívánságot kapott a decemberi Győri Ambrus, Takács László, Székely Sándor és Medgyesi Júlia, valamint a januárban születésnapját ünneplő: Czentner Irénke, Vajda Vilma, Marchiș Gheorghe (Gigi), Kulcsár Aurica, Pályi Mária, Ținca Elisabeta, Kovács Klára és Borbás Pál. Bessenyei Teodosia Zoricát és Hajdu Irmát, akik a mai rendezvényen nem tudtak részt venni, klubtársaik a legközelebbi találkozón köszöntik majd fel.