A Caritas Szent Márton központjába járó gyerekek köszöntötték a helyi idősklub hölgytagjait.

Máramarosszigeten is sikeres volt a nyolcadik alkalommal megszervezett "Egymillió csillag" akció.

A Szatmári Egyházmegyei Caritas Szervezet „Egymillió csillag” akciójára kilátogató lakosoknak nem csak arcát, de lelkét is beragyogta a fény.

Az időskor szépségeit bemutató pályázat nyertese Eisenmann József „Maraton” című fotója lett. II. helyen végzett Bartha Csilla„Kommunikáció” című alkotásával. A közösségi hálón legnagyobb népszerűségnek örvendő fotó lett a közönségdíjas, Miklós Csongor „Barátnők” című képe.

A Szatmári Egyházmegyei Caritas Szervezet nappali idősközpontjait látogató nyugdíjasok idén együtt ünnepelték meg az Idősek Világnapját.